Close Zpráva stránky

Emailový leták 2018/04: Zahajujeme sezónu parádními akcemi

16.4.2018

Golfisté, kamarádi!

Využijte začátku golfové sezóny a přijďte se na ni vybavit v našem akčním zahajovacím týdnu! Máme tak plný sklad, že si určitě vyberete a můžete zahájit sezónu ve velkém stylu!

Jen od 17. do 22.4. platí, že:

- Oblečení 2+1 zdarma - nejlevnější kus oblečení neplatíte
- Úplně všechny hole minimálně -15%
- K bagu získáte poukaz na nákup bot
- Ke kompletním setům získáte poukaz na nákup vozíku
- Každá druhá čepice je jen za půlku

Tyto skvělé akce platí jak v kamenné prodejně v Ropici, tak v eshopu. Eshop bohužel neumí všechny akce přepočítat automaticky. Cenu objednávkek on-line tedy upravíme manuálně po jejich přijetí. Akce lze kombinovat navzájem, takže koupíte-li např. kompletní set a dvě čepice, získáte navíc poukaz na 1500 Kč na nákup vozíku a levnější čepici za polovinu.

Více Vám rádi upřesníme a vysvětlíme na 773 500 300.

Těšíme se na vás!
Tým Golf pro všechny.cz


Použijte kategorie a filtry v levém menu pro snadné a rychlé vyhledání velikosti! Cenu odečteme po přijetí objednávky do systému a budeme vás informovat o celkové ceně.Použijte kategorie a filtry v levém menu pro snadné a rychlé vyhledání varianty!

Platí na bagy stand, cart nebo cestovní bagy. Poukaz dostanete automaticky k objednávce. Kupte si boty hned s bagem a slevu vám uplatníme okamžitě!Platí na kompletní sety pánské, dámské a vybrané dětské. Poukaz dostanete automaticky k objednávce. Kupte si vozík hned se setem a slevu vám uplatníme okamžitě!Použijte filtr v levé části pro snadné a rychlé vyhledání! Slevu uplatníme až po přijetí objednávky do systému!Tuto akční nabídku nelze kombinovat s jinými slevami, ani akcemi.
Zpráva stránky Close
SQL-GOLF