Video -11% Doprava zdarma

Garmin Approach G80 GPS radarem pro trénink úderů

Garmin Approach G80 GPS radarem pro trénink úderů

   
010-01914-01
Typ zařízení:
Ruční GPS
Dostupnost: Na dotaz
-11% 12 290 Kč
10 990 Kč s DPH Ušetříte 1 300 Kč
Garance nejlepší ceny
Zboží můžete do 90 dnů vrátit
Doprava zdarma
Popis

Garmin Approach G80 GPS radarem pro trénink úderů

Golfový GPS počítač s měřením/záznamem hry a radarem pro trénink odpalů doma či na driving range.

- unikátní golfový GPS počítač vhodný pro: 1. hru, 2. trénink odpalu, 3. statistiku hry
- 3,5" barevný kapacitní dotykový displej, výdrž baterie až 15 hodin s GPS
- mapy více než 41.000 hřišť po celém světě, měření GPS vzdáleností na hřišti
- vzdálenost ke středu/začátku/konci greenu, překážkám, layup, dogleg, plánování přihrávky
- digitální skórekarta, vyhodnocení hry v deníku Garmin Connect
- funkce PinPointer s ukazatelem směru k jamce i bez přímé viditelnosti
- funkce PlaysLike Distance s přepočtem vzdálenosti podle sklonu terénu
- velice snadný posun pozice vlajky na greenu podle aktuální pozice
- vestavěný radar s unikátním měřením odpalů při tréninku na driving range nebo doma
- kompatibilní s čidlem TrueSwing pro trénink švihu
- možnost virtuální hry či turnaje na některém z 41.000 předehraných hřišť

Obsah balení

- Přístroj Approach G80
- Držák na golfový vozík
- Držák s karabinou
- Napájecí a datový USB kabel
- Návod k použití


Approach G80 je unikátní golfový GPS počítač. Na rozdíl od podobných, dosud známých počítačů není určen jen pro použití při hře a případně pro vyhodnocení statistik po hře. Approach G80 je vybavený vestavěným radarem, který dokáže při tréninku odpalu doma nebo na driving range měřit parametry odpalu, včetně předpokládané délky rány a doběhu míčku. Pomocí tohoto nástroje je možné trénovat konzistenci odpalu. Approach G80 má pro takový trénink připravené 3 tréninkové módy, ve kterých je možné trénovat volný odpal, trénovat odpal na stanovenou vzdálenost nebo si zahrát virtuální hru na libovolném z 41.000 předehraných hřišť v paměti golfového počítače. Aprroach G80 nabízí nad uvedené vlastnosti možnost rozšíření o čidlo švihu Garmin TruSwing nebo o čidla Garmin Approach CT10 umožňující automatickou identifikaci holí při odpalu.

Jak Approach G80 pomáhá při hře?

Approach G80 obsahuje v paměti podrobné mapy více než 41.000 golfových hřišť, včetně více než 100 hřišť v České republice. Pomocí vestavěného GPS přijímače dokáže po zapnutí automaticky vyhledat nejbližší hřiště k vaší aktuální pozici a při hře zobrazovat vaší pozici na hřišti, včetně aktuálních vzdáleností k začátku/středu/konci greenu, překážkám na hřišti, důležitým místům, jako je dogleg či layup nebo libovolnému jinému místu, které označíte na displeji prstem. Funkce měření k libovolnému místu na hřišti se hodí v situaci, kdy si potřebujete naplánovat přihrávku. Approach G80 v tu chvíli nezobrazí jen vzdálenost do zvoleného místa, ale současně i zbývající následnou vzdálenost k jamce. Zajímavými golfovými funkcemi jsou u Approcah G80 také funkce PinPointer a PlaysLike Distance. Funkce PinPointer zobrazuje směr a vzdálenost přímo k jamce i v situacích, kdy není přímo vidět na jamku. Ať už je mezi vámi a jamkou terén nebo porost, s pomocí funkce PinPointer je možné správně určit směr a vzdálenost, které je potřeba hrát. Funkce PlaysLike Distance přepočítává vzdálenosti s ohledem na tvar terénu. Pokud je fervej z kopce nebo do kopce, funkce PlaysLike Distance skutečnou vzdálenost podle terénu zkrátí nebo prodlouží. Během hry umí Approach G80 zaznamenávat data o hře do své paměti a po hře tyto údaje přenést do on-line golfového deníku Garmin Connect. Pokud hrajete golf pravidelně, je golfový deník skvělým nástrojem pro podrobné vyhodnocení hry. V deníku máte k dispozici nejen statistiku na kterém hřišti jste kolikrát a kdy hráli, ale i statistiky jednotlivých jamek a úderů. Garmin Approach G80 má možnost záznamu skórekarty (Stroke Play, Stableford, Skins Game, Match Play) až pro 4 hráče současně.

Trénink pomocí Approach G80

Approach G80 je první počítač, ve kterém Garmin použil technologii radaru pro měření golfového odpalu. Stačí počítač při odpalu postavit cca 30 cm před hůl a Approach G80 je u odpalu schopen změřit rychlost hole, rychlost míčku, tempo švihu a odhadnout vzdálenost dopadu a doběhu míčku. Všechny veličiny jsou k dispozici okamžitě po každém odpalu. Golfový radar je skvělou pomůckou pro měření konzistence odpalu. Měřené veličiny u jednotlivých odpalů by měly být k sobě co nejblíže. Výhodou tréninku s radarem je, že je možné jej vzít s sebou na cvičnou louku (driving range) nebo s ním trénovat v případě dostatku místa i celoročně doma. Approach G80 má k dispozici několik tréninkových režimů: Warm Up, Virtual Round, Target Practice a Tempo Training.

- Režim Warm Up poskytuje volný trénink odpalu. Můžete vybrat libovolnou hůl a odpalovat míčky. Po každém odpalu Approach G80 změří a zobrazí sadu údajů. Cílem je dosáhnout co nejstabilnější data.

- Režim Virtual Round umožňuje si zahrát virtuální hru na libovolném z 41.000 golfových hřišť z paměti počítače. Každý odpal vás na ferveji postupně virtuálně přibližuje k jamce. Virtuální hra neřeší směr úderu, bere se v ohledu jen délka rány. Virtuální hru můžete hrát sami, ve dvou nebo na dálku vyzvat své přátele, kteří si pomocí svého Approach G80 mohou zahrát a zapsat dosažené skóre.

- Režim Target Practice dokáže procvičit odpaly na konkrétní vzdálenost. Na displeji počítače se zobrazí terč, který po odpalu zobrazí přiblížení míčku k vytyčené vzdálenosti.

- Režim Tempo Training pomáhá docílit ideálního poměru mezi nápřahem a švihem. Ideální poměr je 3,0 (například 1,2 sec. nápřah, 0,4 sec. švih). Váš poměr se může oproti ideální hodnotě lišit, ale opět by hodnoty měly být konzistentní - u následujících švihů podobné.

Základní technické údaje

Approach G80 má kompaktní velikost a nízkou hmotnost. Vejde se do kapsy, při golfu se ale obvykle připevňuje na golfový bag, aby byl v okamžiku odpalu při ruce. Karabina a držák na golfový bag je součástí balení. Approach G80 je vodotěsný dle normy IPX7 (ponoření do hloubky 1m po dobu 30 minut), při hře tak odolá i velmi nepříznivému počasí. Approach G80 se ovládá pomocí dvou tlačítek a barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 3,5". Displej je dostatečně velký a přehledný a dotykové ovládání je velmi pohodlné a jednoduché. Displej má k dispozici možnost zobrazování velkých čísel, data na displeji jsou proto velmi dobře čitelná i v případě, kdy leží Approach G80 na zemi v tréninkovém režimu. Approach G80 je napájený pomocí vestavěného LiIon akumulátoru. Na jedno nabití vydrží až 15 hodin hry se zapnutým GPS.

Video
Vlastnosti
Typ zařízení
Hodnocení
Vkládat nové komentáře popřípadě reagovat na existující komentáře může pouze přihlášený uživatel.
Dotazy
Zeptejte se nás na cokoliv

Na Váš dotaz odpovíme nejpozději následující pracovní den.

Přidat dotaz

Na tento produkt zatím nemáme dotazy.
Garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny

Našli jste tento produkt za lepší cenu?

Zaslat poptávku

Pravidelně sledujeme ceny našich konkurentů a aktualizujeme naše ceny. Pokud jste u autorizovaných prodejců našli lepší cenu na identický produkt (stejná barva, velikost, varianta a dostupnost), rádi Vám cenu dorovnáme, nebo i vylepšíme.
V průměru dorovnáme cenu u více než v 90% dotazů. Zbylých 10% jsou pochybné dovozy, neoriginální, rozbalené, použité, nebo jinak poškozené zboží, nebo těžko prodejná varianta. Pokud někdo nabízí produkt za podezřele nízké ceny, ověřte si původ zboží, záruku, dostupnost a raději neplaťte předem. Pozor i golfové hole se padělají!

Další dálkoměry, gps hodinky

Proč nakoupit u Golf pro všechny.cz?
opravdu skladem

Máme své vlastní sklady s dostupností zboží on-line.

Nadstandardní servis

Zakládáme si na nejlepším hodnocení zákazníků

Skvělé ceny

Rádi pro Vás dorovnáme cenu konkurence.

Rychlé odeslání

Skladové zboží nejpozději následujíci prac. den.