Nabídka práce

Hledáme kolegu/kolegyni s nadšením pro práci a citem pro zákazníky ;-) Ostatní naučíme. Chuť hrát golf bezkonkurenční výhodou!

Team Golf Brothers

1) Prodejce golfových potřeb - aktualizováno 29.1.2021

Požadujeme

  • nadšení pro práci, chuť se učit a zlepšovat se
  • výborné komunikační schopnosti
  • základy anglického jazyka podmínkou
  • polština nebo němčina výhodou
  • znalost a šikovnost při práci s PC, MS Office (excel, internet)
  • zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost, přátelský přístup
  • korektní jednání a odolnost při řešení zákaznických požadavků
  • ochota pracovat 2 víkendy v měsíci
  • Pracovní týden 4x 10 hodin 9-19 dle domluvy.

Nabízíme

  • zaškolení ve specializovaných věcech
  • zajímavou práci v oblasti golfu
  • možnost práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nekuřácké příjemné pracovní prostředí
  • mladý, přátelský kolektiv
  • práci s lidmi a zajímavými klienty v hobby prostředí, které baví
  • možnost vzdělávání, zapojení se do dalších aktivit malé firmy
  • osobní růst, další odborné vzdělávání v oblasti prodeje, postupné kompletní zaučení
  • nástupní plat hrubého 19000 Kč + prémie až 5 tis již od prvních měsíců. dle plnění odpovědností a dle tržeb
  • firemní benefity (stravenky, golf, firemní akce..)
  • 5 týdnů dovolené
  • odhadovaná průměrná hrubá mzda po cca 3 měsíčním zaškolení - 23000 až 27000.
  • Pracovní doba denně 9:00-19:00, 4x v týdnu, včetně víkendů, dle domluvy v kolektivu

Náplň práce

  • prodej golfové módy, obuvi, holí a dalších golfových potřeb (nevyžaduje v začátcích znalost golfu, vyžadujeme chuť do práce a ochotu se učit)
  • péče o prodejnu, golfovou módu, vystavování zboží, příjem zboží na sklad a skladová evidence
  • vyřizování telefonních a emailových dotazů, tvorba nabídek
  • asistence při správě internetových obchodů
  • produkt management
  • základní marketingové aktivity, vzdělávání

Místo vykonávání práce - Ropice 142 (20 m od zastávky autobusu).

29.1.2021 - Inzerát nově aktuální, těšíme se na nové zájemce.

1) Zašli svůj životopis a průvodní dopis na e-mail prace@golfbrothers.cz

2) Vyplň formulář níže na této stránce.

3) Ozveme se Ti a domluvíme se na osobní pohovor.

4) Vítej v týmu Golf Brothers!

Nástup dle dohody

Proč nakoupit u Golf pro všechny.cz?
skladem opravdu skladem

Máme své vlastní sklady s dostupností zboží on-line.

Záruka původu

Nabízíme pouze originální zboží z oficiální distribuce!

Skvělé ceny

Rádi pro Vás dorovnáme cenu konkurence.

Rychlé odeslání

Skladové zboží nejpozději následujíci prac. den.