-5%

JuCad Maintenance Kit sada pro údržbu

JuCad Maintenance Kit sada pro údržbu

   
JPS
Dostupnost: Obvykle 5 dnů
-5% 849 Kč
807 Kč s DPH Ušetříte 42 Kč
Referenční cena*: 690 Kč (+17%)
Garance nejlepší ceny
Zboží můžete do 90 dnů vrátit
Popis

JuCad Maintenance Kit sada pro údržbu

Každý vozík JuCad potřebuje správnou péči. Zejména u elektrických vozíků je třeba vzít v úvahu několik věcí. Zejména proto, že jsou vozíky JuCad prakticky bezúdržbové, je pravidelná a především vhodná péče o to důležitější. Všechny pohyblivé části a osové spoje golfových vozíků jsou z výroby potaženy průhledným mazacím filmem, aby byl zajištěn nejvyšší možný jízdní a provozní komfort. Průhledný film maziva může časem ztmavnout, proto se vyplatí příslušná místa pravidelně čistit.

Váš vozík samozřejmě nezůstane při používání vždy čistý a může se na něm hromadit tráva, bláto nebo písek. Vozíky JuCad lze snadno čistit vlhkým měkkým hadříkem (například hadříkem z mikrovlákna). Případné nečistoty nahromaděné na kolech lze buď odfouknout stlačeným vzduchem, který je k dispozici v golfovém klubu, nebo každé kolo očistit trochou vody. Pro zachování plynulého chodu pohyblivých částí doporučujeme pravidelné čištění a péči o oba závěsy kol, násuvné a sklopné spoje a také klouby držáků tašek.

Doporučujeme tuto sadu na údržbu pro čištění a ochranu všech golfových vozíků JuCad z titanu, nerezové oceli, alu+ a karbonu. Obsahuje speciální čisticí kapalinu, mikromazání s nanopovlakem, chrániče náprav s čistícím rounem a čistící hadřík z mikrovlákna.

Vlastnosti
Hodnocení
Vkládat nové komentáře popřípadě reagovat na existující komentáře může pouze přihlášený uživatel.
Dotazy
Zeptejte se nás na cokoliv

Na Váš dotaz odpovíme nejpozději následující pracovní den.

Přidat dotaz

Na tento produkt zatím nemáme dotazy.
Garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny

Našli jste tento produkt za lepší cenu?

Zaslat poptávku

Pravidelně sledujeme ceny našich konkurentů a aktualizujeme naše ceny. Pokud jste u autorizovaných prodejců našli lepší cenu na identický produkt (stejná barva, velikost, varianta a dostupnost), rádi Vám cenu dorovnáme, nebo i vylepšíme.
V průměru dorovnáme cenu u více než v 90% dotazů. Zbylých 10% jsou pochybné dovozy, neoriginální, rozbalené, použité, nebo jinak poškozené zboží, nebo těžko prodejná varianta. Pokud někdo nabízí produkt za podezřele nízké ceny, ověřte si původ zboží, záruku, dostupnost a raději neplaťte předem. Pozor i golfové hole se padělají!

Další příslušenství k vozíkům

Proč nakoupit u Golf pro všechny.cz?
opravdu skladem

Máme své vlastní sklady s dostupností zboží on-line.

Nadstandardní servis

Zakládáme si na nejlepším hodnocení zákazníků

Skvělé ceny

Rádi pro Vás dorovnáme cenu konkurence.

Rychlé odeslání

Skladové zboží nejpozději následujíci prac. den.