Jak se sbalit na cestu nejen za golfem?

Video

Jak se sbalit na cestu nejen za golfem?

Pár tipů jak se sbalit třeba za golfem nebo za příjemnějším home-office v teplejším prostředi ;-)

Jak si vybrat cestovní golfový kryt?
Cestujete za golfem častěji,nebo se jedná o výjimku? Máte dostatek místa? Chcete přepravit jen hole, nebo a své věci budete mít v druhém zavazadle, nebo chcete vše do jednoho? Budete cestovat ve dvojicích? Jak rozměrný a těžký je váš bag?
To vše, jsou otázky, na které se vás zeptáme, než vám doporučíme tu správnou volbu. Mezi kryty jsou rozdíly jak v kvalitě zpracování a tedy životnosti, tak v objemnosti nebo rozměrech po složení.
Pro některé golfisty může být výhodnější si travel cover půjčit. Pokud však cestujete častěji a chcete mít hole maximálně ochráněné, doporučujeme si trochu připlatit.
Neznačkové levnější travel covery na golf nemají tak kvalitní prošívání madel, švů a rukojetí. Při nešetrném zacházení letištního personálu tak může být životnost 5-10 letů/přestupů a manuální poškození z přepravy typu vytrhuté madlo nebo ulomené kolečko není obvykle reklamační závadou.
Z velmi oblíbených coverů, které dobře ochrání vaše hole můžeme doporučit značky Big Max, Sun Mountain, které se na bagy specializují a mají v nabídce řadu typů. Všechny jsou však ve své třídě ve výborném poměru ceny/kvality. Jednoduché, ale také skvělé jsou i cestovní kryty značek Titleist a Callaway Golf, které mají sice jen jeden model v nabídce, ale velmi oblíbené. Velmi kvalitně zpracované travel bagy má také značka Jucad.

Rozdíly:
Dle objemu:
Malý – jen jedna golfová výbava bez příslušenství.
Střední – golfové hole s prostorem k uložení veškerých dalších věcí pro 1 golfistu.
Velký – pojme i 2 menší golfové stand bagy.

Dle koleček:
2 kolečka na spodní hraně jsou standard. Sledujte kvalitu zpracování koleček, jejich velikost a uložení.
4 kolečka na svislé posouvání.
6 koleček (4 na svislou polohu + 2 na tah při náklonu
Sun-Mountain má unikátní a velmi dobře vymyšlený výklopný systém přídavných koleček pro pohodlný pohyb kdekoli po letišti.

Ochrana holí:
Obyčejné mají jednovrstvou pevnou látku. Propracovanější mají více vrstev s polstrováním, případně i vyztužení plastovým plátem a polstrování materiálu. Ochraně pomůžou také vnitřní pásky a popruhy k uchycení bagu. Některé mají vnitřní kapsy,

Další funkce:
Počet kapes, počet popruhů, možnost napojení na další zavazadlo, vnitřní členění a podobně.

Nevíte si rady? Zavolejte nám na 773 500 300 a poradíme s optimální volbou.
Případně napište svůj dotaz do komentářů a pokusíme se odpovědět.

Video kanál golfového obchodu Golf pro všechny.cz.
Průvodce golfovým vybavením, videorecenze produktů, tipy na zlepšení hry.

19. 03. 2021

Srovnání elektrických golfových vozíků

Video

Srovnání elektrických golfových vozíků

Vybíráte si elektrický vozík na golf a nevíte si rady? Chcete se v nabídce lépe zorientovat? Video je sice delší, ale zjistíte v něm základní rozdíly mezi různými modely napříč nejprodávanějšími značkami elektrických golfových vozíků, jako jsou Motocaddy, MGi, Jucad, Justar, GolfStream a další.

Budeme rádi za sdílení a šíření tohoto videa ;-)

V případě libovolných dotazů můžete napsat komentář k videu na serveru Youtube! Případně rovnou zavolejte k nám do prodejny na 773 500 300, nebo rovnou produkt manažerovi elektrických vozíků - Tomášovi na 728 306 625.

Velké množství vozíků máme skladem a udržujeme u nich ty nejvýhodnější ceny na trhu. Aktuální dostupnost vidíte vždy u nás v e-shopu. Budeme rádi, když svěříte nákup právě našemu obchodu.



Hezkou hru vám přeje
Tomáš Milata


PS: Věděli jste, že elektrický vozík vám může uspořit energii a má tak pozitivní vliv na vaše skóre zejména posledních pár jamek? Některé statistiky uvádí, že ušetříte až 4 rány za 18 jamek, a to už za to stojí, nemyslíte??

25. 11. 2020

Nepromoky od 2117 stojí za zkoušku!

Video

Nepromoky od 2117 stojí za zkoušku!

Tenká nepromokavá bunda s membránou nebo kalhoty od švédské značky 2117 of Sweeden
Nepromoky řady
Götene, kterou vidíte ve videu nyní nahrazuje novější řada s názvem Sundet, která se liší pouze umístěním náprstní kapsy a barevností! Doporučuji nejen na golf, ale také na turistiku, jak je z videorecenze patrné!

A nepromokavost drží opravdu skvěle!!

03. 11. 2020