Srovnání elektrických golfových vozíků

Video

Srovnání elektrických golfových vozíků

Vybíráte si elektrický vozík na golf a nevíte si rady? Chcete se v nabídce lépe zorientovat? Video je sice delší, ale zjistíte v něm základní rozdíly mezi různými modely napříč nejprodávanějšími značkami elektrických golfových vozíků, jako jsou Motocaddy, MGi, Jucad, Justar, GolfStream a další.

Budeme rádi za sdílení a šíření tohoto videa ;-)

V případě libovolných dotazů můžete napsat komentář k videu na serveru Youtube! Případně rovnou zavolejte k nám do prodejny na 773 500 300, nebo rovnou produkt manažerovi elektrických vozíků - Tomášovi na 728 306 625.

Velké množství vozíků máme skladem a udržujeme u nich ty nejvýhodnější ceny na trhu. Aktuální dostupnost vidíte vždy u nás v e-shopu. Budeme rádi, když svěříte nákup právě našemu obchodu.Hezkou hru vám přeje
Tomáš Milata


PS: Věděli jste, že elektrický vozík vám může uspořit energii a má tak pozitivní vliv na vaše skóre zejména posledních pár jamek? Některé statistiky uvádí, že ušetříte až 4 rány za 18 jamek, a to už za to stojí, nemyslíte??

25. 11. 2020

Nepromoky od 2117 stojí za zkoušku!

Video

Nepromoky od 2117 stojí za zkoušku!

Tenká nepromokavá bunda s membránou nebo kalhoty od švédské značky 2117 of Sweeden
Nepromoky řady
Götene, kterou vidíte ve videu nyní nahrazuje novější řada s názvem Sundet, která se liší pouze umístěním náprstní kapsy a barevností! Doporučuji nejen na golf, ale také na turistiku, jak je z videorecenze patrné!

A nepromokavost drží opravdu skvěle!!

03. 11. 2020