Máme své vlastní sklady s dostupností zboží on-line.
Zakládáme si na nejlepším hodnocení zákazníků
Rádi pro Vás dorovnáme cenu konkurence.
Skladové zboží nejpozději následujíci prac. den.
Nové hole Ultralight 7 usnadňují získávání základů golfu a umožní hrát na hřišti jako profesionál, i když jste teprve na začátku své golfové kariéry. Posun hmotnosti za sweet spot vede k lepší kontrole trajektorie pro větší vzdálenost odpalů. Větší shovívavost pochází z posunutí těžiště ještě více dolů a dozadu. Široký design spodní část hlavy zvyšuje stabilitu hole při odpalu a dotyku s míčkem. Design hlavy hole a mírně zaoblená spodní hrana, která jako první přijde do kontaktu se zemí při úderu, ulehčuje rukám v situaci, kdy jde hůl více pod míček. Lehký grafitový šaft absorbuje vibrace z úderů a snižuje únavu rukou a paží během tréninku nebo hry. Díky tomu, že míček létá dál a výš jsou děti motivovány pokračovat ve hře, což jim dodává radost a zájem o další zlepšování. Železa určena pro výšku hráče od 122 až 130 cm, ve věku kolem 7 let.
- Model W20 (o 20% lehčí hlavy holí)
- Grafitový šaft K-Flex
- Odpovídající velikost gripu
| 6i | 7i | 8i | 9i | PW | SW | |
| Loft | 33° | 36° | 40° | 44° | 48° | 56° (bounce 12°) |
| Lie | 59,5° | 60° | 60,5° | 61° | 61,5° | 62° |
| Hmotnost | 202g | 209g | 216g | 223g | 230g | 237g |
| Délka | 74 cm (29") |
72 cm (28,5") |
71 cm (28") |
70 cm (27,5") |
69 cm (27") |
67 cm (26,5") |
Střední železo pro hru z fairwaye s mírně nižší trajektórií letu míčku pro delší odpaly.
Zlepšené podmínky vzletu míče a jeho větší rychlost i u ran trefených mimo sweet spot.
Krátké železo č. 8 řady Ultralight 7. Optimalizované pro věk zhruba 7 let.
Krátké UL7 železo č. 9 pro středně pokročilé hráče i začínající. Je určeno pro hráčky a hráče vysoké od 122 do 130 cm, věk zhruba 7 let. Odlehčená hlava o 20%, frekvenčně vyladěný grafitový šaft.
Pitching Wedge modelové řady UL7 pro mladé golfisty výšky 122 až 130 cm. Lehká hlava s vyšším loftem a flexibilní grafitový šaft rozvíjí správnou mechaniku úderu a podporuje zvýšenou rychlost rukou pro dlouhodobé zdokonalování švihu. Široký design spodní část hlavy zvyšuje stabilitu při dotyku s povrchem. Větší hmotnost za "sweet spotem" a níže položené těžiště přinášejí lepší kontrolu trajektorie a delší odpaly. Pitching Wedge nabízí větší toleranci při úderech mimo střed hlavy.
Sand Wedge série UL7 určena pro začínající a mírně pokročilé hráče hráče. Vyznačuje se osvědčeným designem ve tvaru „slzy“, tento tvar má za cíl optimalizovat výkon v písku a umožňuje hráčům dosáhnout vysokého letu míčku. Sand Wedge systému "Two-Star Grind" pro děti s výškou 122 až 130 cm, věku kolem 7 let. Pro každý loft USKG holí byl speciálně vyvinut jedinečný grind systém. **Grind je určen pro strmější úhel švihu do měkkého povrchu, typicky písku nebo vysoké trávy, tento grind spojuje všestrannost a odpouštění. Sand Wedge UL7 má širší spodní hranou s mírně zaobleným profilem. Tvar spodní hrany a odlehčení paty poskytují dokonalou kombinaci plného švihu a schopnosti trefovat i krátké rány v blízkosti greenu. Mělčí a širší frézované drážky na úderové ploše zajišťují maximální spin míčku. Umístění COG blízko středu hlavy má vliv na stabilitu hole, výšku letu a kontrolu míče při každém úderu. 12° bounce, je úhel mezi spodní hranou wedge a povrchem, zabraňuje zaseknutí hůlky v trávě nebo písku tím, že jí umožňuje plynule proklouznout nad povrchem a také dovoluje dosáhnout většího zahloubení do měkkého povrchu, což vede k vyšší trajektorii letu míče.
Vaše hodnocení pomůže nám i ostatním při nákupu tohoto produktu.